0200-777 166 info@norrvidinge.se

KONTAKT

Norrvidinge är modernt och tillförlitligt företag som med stort kundfokus tillhandahåller transport- och maskintjänster samt anläggningsmaterial i södra Sverige. Allt med målet att skapa hållbara värden för kunden och Norrvidinge. Detta är vår affärsidé. Vi finns över hela Skåne med god lokal förankring. Norrvidinge startade för 15 år sedan, utvecklas och är ständigt växande med kunder som uppkattar vår höga flexibilitet och våra duktiga medarbetare. Vi försöker också alltid se helheten i erbjudandet till kunden.

VÄLKOMMNA ATT KONTAKTA OSS FÖR MER INFORMATION – OFFERT ELLER BESTÄLLNING

Helsingborg

Martin Nilsson
VD/marknad
Mobil: 070-666 36 86
E-mail: martin.nilsson@norrvidinge.se

Cicci Malmqvist
Transportledare/säljare
Mobil: 070-869 14 57
E-mail: cicci.malmqvist@norrvidinge.se

Anders Bengtsson
Transportledare/säljare
Mobil: 070-939 97 82
E-mail: anders.bengtsson@norrvidinge.se

Jonna Wigrup
Administration
Tel: 070-939 97 87
E-mail: jonna.wigrup@norrvidinge.se

Marie Lundblad
Administration
Mobil: 070-865 96 87
E-mail: marie.lundblad@norrvidinge.se

Magnus Hovenberg
Ekonomi
Mobil: 073-332 54 12
E-mail: magnus.hovenberg@norrvidinge.se

Niclas Johansson
Affärschef
Mobil: 070-939 97 84
E-mail: niclas.johansson@norrvidinge.se

Marcus Fältman
Transportledare/säljare
Mobil: 070-939 97 76
E-mail: marcus.faltman@norrvidinge.se

Christian Ohlsson
Driftsledare, maskin
Mobil: 070-939 97 80
E-mail: christian.ohlsson@norrvidinge.se

Olivia Wiklund
Säljare/marknad
Mobil: 070-959 97 78
E-mail: olivia.wiklund@norrvidinge.se

Krister Lyhagen
Administration
Mobil: 070-939 97 78
E-mail: krister.lyhagen@norrvidinge.se

Billeberga
Fredrik Cronkvist
Mobil: 073-240 35 30
E-mail: fredrik.cronkvist@norrvidinge.se

Malmö
Fredrik Nershed
Mobil: 070-939 97 83
E-mail: fredrik.nershed@norrvidinge.se

Kristianstad
Jonas Modig
Platsansvarig
Mobil: 073-420 54 09
E-mail: Jonas.modig@norrvidinge.se

Jan Windeborn
Produktionsansvarig
Mobil: 070-970 43 53
E-mail: Jan.windeborn@norrvidinge.se

Vill du komma i kontakt med någon av oss på Norrvidinge hittar du våra uppgifter här nedan. Har du en fråga kan du även skicka ett meddelande till oss, så hör vi av oss snarast möjligt. Vänligen fyll i formuläret.

Vill du att vi ska kontakta dig?

Namn: *

E-post: *

Ditt meddelande:

Här finns vi


HELSINGBORG
Kontor och Maskindepå

Bunkagårdsgatan 4
253 68 Helsingborg
Tel. 0200-777 166

Öppettider:
Vardagar: 07:00 – 16:00
Lördagar: 10:00 – 14:00,
(april – oktober).

BILLEBERGA
Kontor och Maskindepå

Fabriksvägen 3
268 73 Billeberga
Tel. 0200-777 166

Öppettider:
Vardagar: 07:00 – 16:30
Lördagar: 09:00 – 13:00,
(april – oktober).

NYHETSBREV

Prenumera

FÖLJ OSS PÅ